25 листопада 2023 р. // Участь студента Інституту екранних мистецтв у Verzio International Human Rights Documentary Film Festival

Участь студента Інституту екранних мистецтв у
Verzio International Human Rights Documentary Film Festival

Новини з Будапешту: студент 2-го курсу Микола Безкровний, який вивчає режисуру кіномонтажу, під керівництвом викладача кафедри кінорежисури та кінодраматургії Миколи Базаркіна, бере участь у найбільшому документальному кінофестивалі Європи Verzio International Human Rights Documentary Film Festival.

Днями стало відомо, що команда стрічки Олени Федюк «Funeralzzi», до якої входить наш студент Микола Безкровний як асистент режисера монтажу, отримали дві нагороди: запрошення на пітчинг одного з найбільших форумів «Bio to B» та сертифікат на кольорокорекцію в студії постпродакшну Угорщини. Пишаємось!

Міністерство культури та інформаційної політики України