КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


06 вересня 2023 р. // Перемога: за рішенням Верховного суду корпуси Інституту екранних мистецтв КНУТКІТ залишаються у власності держави – Університету

Перемога: за рішенням Верховного суду
корпуси Інституту екранних мистецтв КНУТКІТ залишаються у власності держави – Університету

Боротьба тривалістю майже у 20 років завершилась нашою ПЕРЕМОГОЮ!

Корпуси Інституту екранних мистецтв на вул. Євгена Коновальця залишаються у власності держави – Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

05 вересня 2023 року Касаційний господарський суд у складі Верховного суду України ухвалив остаточне рішення на користь Університету у справі щодо можливого рейдерського захоплення майна КНУТКІТ та земельної ділянки, на якій розташовані навчальні корпуси Інституту екранних мистецтв за адресою: Київ, вул. Євгена Коновальця, 18.

За результатами розгляду касаційну скаргу ПрАт "Зодча Діадема" на постанову Північного апеляційного господарського суду від 10.04.2023 у справі № 910/8641/21 залишено без задоволення, а рішення суду апеляційної інстанції, яке було ухвалено на користь держави - без змін.

Цим рішенням договір про інвестування реконструкцій Української студії хронікально-документальних фільмів з надбудовою головного корпусу для офісних приміщень та будівництва житлового комплексу ВИЗНАНИЙ НЕДІЙСНИМ.

Перемогою завдячуємо потужній, непохитній підтримці Офісу Генерального прокурора, Міністерству культури та інформаційної політики України, Київській міській державній адміністрації, УкрКіноХроніці, ДержКіно України, Фонду державного майна України в багаторічній боротьбі у справі відстоювання інтересів Університету і держави! Розділити цей успіх хочемо з Олександром Ткаченко, очільником МКІП (2020-2023 рр.) та подякувати за державницьку, непохитну антирейдерську, антикорупційну позицію і особистий внесок у розвиток та збереження мистецької освіти!

Особлива подяка колегії суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного суду за справедливе рішення!

Дякуємо кожному студенту, хто прийшов відстояти свій Університет під стіни суду!

Активам: Студентській Раді КНУТКІТ, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Луганської державної академії культури і мистецтв, ГО «Українські Студенти за Свободу», незалежній студентській профспілці «Пряма Дія». Випускникам, митцям та викладачам!

Хоч які б виклики перед нами не поставали,
сьогодні ми довели: карпенківці – це одна сім'я, єдина родина!

Час важких випробувань, які ми зараз переживаємо, демонструють,
що Єдність - друге ім'я України. Саме ця суперсила єднала сьогодні Родину Університету у боротьбі за справедливість і свободу –
наші спільні пріоритети, якими ми ніколи не поступимося!
У цій справі перемогло майбутнє України!

Фото: Юлії Піхоцької та Максима Мотрича


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co