15 травня 2023 р. // Всеукраїнська науково-практична конференція «Український театр в сучасному соціокультурному просторі. Актуальні проблеми театрознавства» (організатор КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого)

Всеукраїнська науково-практична конференція

(організатор КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого)

15 травня 2023 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Український театр в сучасному соціокультурному просторі. Актуальні проблеми театрознавства». Організатори – кафедра театрознавства КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого (модератор – завідувач кафедри театрознавства, доктор мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України Валерій Фіалко).

У першій частині конференції було презентовано збірку статей відомого театрального критика, педагога Валентини Заболотної «Крок за кроком», висвітлено процес відновлення журналу «Український театр», розглянуто актуальні питання сучасної театральної критики.

Наукові доповіді у другій частині конференції висвітлювали маловідомі сторінки українського і світового театру, тенденції розвитку сучасного театрального процесу.

Кафедра театрознавства вдячна усім учасникам,
які долучились до цієї
важливої акції!

Міністерство культури та інформаційної політики України