КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


05 травня 2023 р. // Показ першого фільму документального циклу «Готові до спротиву»


Показ першого фільму документального циклу «Готові до спротиву»

4 травня 2023 року в Інституті екранних мистецтв КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого відбувся показ першого фільму документального циклу «Готові до спротиву» – «Фільм перший. 114-та бригада ТрО ЗСУ».

Художній керівник циклу докфільмів - відомий український режисер, сценарист, актор театру та кіно, військовослужбовець Сил територіальної оборони ЗСУ Ахтем Сеітаблаєв. Керівник проєкту – полковник Олексій Дмитрашківський.

Перший фільм документального циклу «Готові до спротиву» розповідає про історію створення, становлення та розвитку 114-ї бригади ТрО ЗСУ. Основний фокус фільму зосереджено на бійцях і підрозділах бригади, їхніх роздумах та оцінках про власну трансформацію під час війни, переосмислення власних цінностей, перебіг бойових дій, в яких брали участь підрозділи, спогади бійців про їх життя та їх війну. Відтворено аспекти початку повномасштабного вторгнення російських військ і героїчної оборони Київської області. У екранних картинах — пряма мова героїв проєкту, відверті людські світоглядні міркування, актуальні кадри військового життя героїв.

Директор Інституту екранних мистецтв Ольга Равлюк-Голіцина, за ініціативи якої й відбулась презентація стрічки в стінах Інституту, зазначила, що проєкт об’єднав навколо себе цікавих людей. Серед них – наш випускник, старший лейтенант Олесь Каціон – режисер і сценарист стрічки. Він зазначив, що для нього неабияка приємність показати фільм у рідній альма-матер.

Студенти сприймали стрічку емоційно, а у фіналі – стоячи дякували гостям оплесками, які не вщухали декілька хвилин.

На згадку про зустріч команда подарувала нашому Університету символіку проєкту.

Цикл фільмів «Готові до спротиву» – це наша спільна історія, яка набуває нових сенсів у кадрі та у відвертих розповідях про те, якою була оборона Київщини.

Під гаслом «Готові до спротиву!» Сили територіальної оборони ЗСУ довели,
що українці сміливі, вільні та незламні!

Фото Катерини Шкарбуль

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co