КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


Відкриття філіалу Навчального театру університету

17 листопада 2011 року було відкрито філіал Навчального театру Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого - лялькову сцену на базі кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок за адресою вул. Ярославська 17/22 (корпус університету на Подолі)

Урочисте відкриття театру відвідало керівництво університету –перший проректор Інна Сергіївна Кочарян, проректор з науково-виховної роботи Петро Іванович Кравчук, проректор з науково-методичної роботи Галина Дмитрівна Миленька, проректор з адміністративно-господарської роботи Олена Вікторівна Вовк та інші.

Сцену нового театру було відкрито за всіма театральними «законами та традиціями»: забито першого п’ятака у сцену Петром Івановичем Кравчуком та перерізано стрічку відкриття Інною Сергіївною Кочарян.

Так студенти-лялькарі поєднали у цій даті дві події – день студента та відкриття нового театру. Віддаючи дань студентським традиціям, нову сцену було відкрито студентським капусником «Кукольный отец», в якому брали участь студенти першого, третього та п’ятого курсів.

Капустник було створено за мотивами фільму Френсіса Форда Коппола «Хрещений батько». На сцені було зібрано народних лялькових героїв Європи – Панч, Петрушка, Гіньйоль та Арлекін, які боролися за право дати студентському театру своє ім’я. Врешті-решт театр  отримав назву «ARLEK_inn».

Студенти-лялькарі поєднали вибуховий гумор та гостру іронію та в черговий раз довели, що сила людей мистецтва у єдності та спільній ідеї.

Театр «ARLEK_inn» почне свою роботу з грудня 2011 року. В його репертуарі вже більше 10 вистав:

  1. Ю. Чеповецький «Мишкові гулі»
  2. Г. Сапгір «Кульконик»
  3. В. Ольшанський «13 зірка»
  4. Б. Стельмах «Тарас»
  5. Є. Огородній за Дж. Баррі «Пітер Пен»
  6. Г. Гладков «Бременські музиканти»
  7. Ф.Г. Лорка «Любов дона Перлімпліна та краси Беліси»
  8. «Вертеп» (різдвяне дійство)
  9. «Війнушки-ладушки» (драматично-музична композиція, присвячена Дню Перемоги)

До випуску готуються вистави: О. Бомарше «Весілля Фігаро», М. Шувалов «Червона шапочка», Є. Огородній за В. Пройслер «Маленька чаклунка», М. Шувалов  «Хлопчик з мізинчик», О. Пушкін  «Євгеній Онєгін».

Театр «ARLEK_inn» - театр експериментів та пошуків, творчих зустрічей та мистецьких лабораторій. Наша аудиторія – діти, тинейджери, дорослі. Театр «ARLEK_inn» радо відкриває двері для всіх охочих та небайдужих мистецтву актора та ляльки. Театр «ARLEK_inn» відкритий до діалогу.

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co