Свято українського словника

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого отримав Подяку Директора Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, члена-кореспондента НАН України Широкова В.А. за активну участь у театралізованому дійстві, присвяченому п’ятій річниці «Свята  українського словника» студентів 3-А курсу акторського мистецтва драматичного театру і кіно (художній керівник – народна артистка України Зимня Валентина Романівна, викладач сценічної мови – заслужений працівник культури України Рижова Тамара Михайлівна).

Міністерство культури та інформаційної політики України