КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


22 лютого 2023 р. // Закладаємо фундамент транскордонного співробітництваЗакладаємо фундамент транскордонного співробітництва

Саме такий термін уперше в нашому дискурсі. Підписана Угода про співробітництво з Музичним товариством «Віденська консерваторія у Будапешті», Угорщина, не лише розширила перелік наших іноземних партнерів із числа закладів вищої освіти та їх географію, але й заклала новий тренд міжнародної співпраці Університету.

За попередніми планами, це буде міжнародна «Асоціація мистецьких університетів», до складу якої увійдуть профільні установи чотирьох країн-сусідів. Створюючи таким способом єдиний європейський ринок освітніх послуг, що протягнеться від України углиб Європейського Союзу.

Відповідно до досягнутих домовленостей з нашим першим −  угорським, партнером, конкурентоздатність такого формату гарантуватиметься лідерськими позиціями кожного учасника за профілем основної спеціалізації, його унікальністю. Від КНУТКТ очікується надання послуг за освітніми програмами бакалаврів та магістрів для здобувачів з іноземних країн за спеціальностями «Театральне мистецтво» і «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво». Не розкриваючи наперед усі плани лише зазначимо, що двома іншими партнерами у рамках Асоціації стануть європейські гранди з мистецтва танцю та музики.

Як передбачається, міжнародна Асоціація, із головним офісом у Будапешті, матиме юридичну реєстрацію, пройде необхідне ліцензування. Представництво КНУТКТ на переговорах забезпечує перший проректор Олег Кратт, у яких також бере участь начальник міжнародного відділу Володимир Бондар.

Переглянути Угоду про співробітництво з Музичним товариством «Віденська консерваторія у Будапешті», Угорщина >>

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co