КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


01 жовтня 2022 р. // 177 років з Дня народження І. К. Карпенка-Карого


177 років з Дня народження І. К. Карпенка-Карого

За багаторічною традицією, яка існує в КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, щороку, 29 вересня студенти влаштовують «Свято Івана» приурочене до Дня народження Івана Карповича Карпенка-Карого, письменника, драматурга та корифея українського театру.

Цьогоріч захід розпочався хвилиною мовчання, вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів і мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії рф проти України.

З вітальним словом до студентства звернулась ректор Київського національного університету театру, кіно і телебачення І. К. Карпенка-Карого Інна Сергіївна Кочарян, тепло привітавши першокурсників у лавах карпенківців з побажанням творчої наснаги на обраному шляху.

Протягом вечора на сцену Навчального театру виходили студенти старших акторських курсів та випускники Університету. Подія відбулась за участю студентів і викладачів.
В складний час війни урочистості з нагоди посвяти у студенти були скасовані. Тож свято Івана стало чудовою нагодою для знайомства з першокурсниками, які вперше вийшли на сцену Навчального театру Університету, проголосивши клятву служити мистецтву і театру. Серед них – 1-А, Б та В курси «акторського мистецтва театру і кіно» (художні керівники - народні артисти України Богдан Бенюк, Дмитро Богомазов, Олег Замятін); перший курс акторів кіно (художні керівники - заслужені артист та артистка України Сергій Калантай та Інна Капінос); студенти 1-го курсу «майстерності диктора та ведучого програм телебачення» (художні керівники – народні артисти України Олексій Богданович та Василь Ілащук).

Культура ніколи не може бути осторонь війни. Тож і наші студенти вирішили обрати темою вечора «Культурний фронт».

Це перша подія за останні декілька років. Пандемія та війна унеможливили постійні творчі заходи в Університеті. Проте, ми переконані, що разом нам вдасться пройти усі випробування.

Разом – ми сила! Слава Україні!

За фото дякуємо студентам 1-го курсу режисури телебачення:
Максиму Лебідь, Єлизаветі Сегай та Дарії Шатковській

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co