13 вересня 2022 р. // Відкриття офісу КНУТКіТ іменi І. К. Карпенка-Карого в Пекіні

Відкриття офісу КНУТКіТ іменi І. К. Карпенка-Карого в Пекіні

13 вересня 2022 року відбулась онлайн-зустріч керівництва КНУТКіТ іменi І. К. Карпенка-Карого, за участю ректора Інни Кочарян, проректора з наукової роботи Романа Росляка та начальника відділу міжнародних зв’язків Олени Замятіної з представниками компанії Beijing Dake Culture Communication Co., Ltd., які представляють наш Університет у Пекіні (Китайська Народна Республіка).

Під час зустрічі було обговорено можливості навчання китайських студентів у КНУТКіТ і подальшу співпрацю з Університетом Цзимей. А також, вібулося відкриття офісу Київського національного університету театру, кiно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого в Пекіні.

З китайської сторони участь у заході брали: Лю Лімін, Дін Сі (українсько-китайський центр розвитку), пані Чжан Юпін (декан Пекінської танцювальної академії), пан Цзінь Дачжун (актор Національного театру), Лі Нін (голова фонду Сіньхай) і пані Ван Чжен (директор бізнесу, Яньшан коледж).

Щиро дякуємо нашим міжнародним партнерам за те, що з нами!