09 вересня 2022 р. // Програма стипендій від британського уряду

Програма стипендій від британського уряду

Відділ міжнародних зв'язків інформує: Посольство Великої Британії  в Києві запрошує випускників КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого з дипломом бакалавра взяти участь у стипендіальній програмі Сhevening в Україні.

Chevening – це програма стипендій від британського уряду, яка дозволяє отримати повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми та MBA). Програма покриває витрати на навчання, проживання, транспорт і візу.

Стипендіатами можуть стати представники різних сфер, зокрема креативних індустрій та мистецтва, а також самостійно обрати місце навчання. А це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають реальністю!

Вимоги для участі прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи та чіткого бачення кар’єрного розвитку після навчання. Вікових обмежень немає.

На участь у Chevening можуть також подаватися люди з освітою рівня PhD.

Подати заявку можна до 1 листопада 2022 року та вступити на навчання в університет у Великій Британії до 13 липня 2023 року. Інформація про програму Chevening і процес подачі документів за посиланням: www.chevening.org