КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


02 вересня 2022 р. // Молодіжний фестиваль українського кіно в Берліні за ініціативи студентів Інституту екранних мистецтв


Молодіжний фестиваль українського кіно в Берліні
за ініціативи студентів Інституту екранних мистецтв

17-18 серпня 2022 року в Bauhaus Reuse (Берлін, Німеччина), за ініціативи Анни Пілюгіної, студентки 4 курсу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, яка навчається за освітньо-професійною програмою «Режисура телебачення» (майстерня Наталії Дніпренко), відбувся молодіжний фестиваль українського кіно (за підтримки Culture Workers Studio).

Його метою було посилення комунікації з митцями світу та знайомство німців з роботами молодих режисерів, які навчаються у творчих університетах України. Основна програма фестивалю була присвячена подіям, що відбулися від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України: «Найважливіша тема сьогодення – війна. Вистояти перед документальними кадрами і не побоятися подивитися своєму страху в очі – це сміливість! Дякуємо режисерам, які не припиняють говорити про те, що відбувається у них вдома і діляться своїми історіями зі світом. Наша команда вдячна всім, хто прийшов та підтримав українське мистецтво», - говорить організаторка Анна Пілюгіна.

На другий день були представлені художні та документальні роботи на вільну тему, не пов’язані (або частково пов’язані) з війною.

Також, організаторам вдалося зібрати донати на підтримку українців. Вони будуть розподілені і передані одразу у дві організації: ГО українських скаутів ПЛАСТ у Берліні, яке спільно з Goods4Ukraine займаються закупівлею аптечок, перев'язувальних матеріалів та інших медикаментів, що транспортуються в Україну, а також Peace to Ukraine, міжнародній арт-обороні створеної студентами КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого.

Наші студенти – рушійна сила! Вони не стоять осторонь у найскладніший для країни час і вкотре нагадують світу, що українці - свідома нація, єдина і згуртована! 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co