31 серпня 2022 р. // Участь представників КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого у Міжнародній антикорупційній асамблеї

Участь представників КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого у Міжнародній антикорупційній асамблеї

31 серпня 2022 року, в національному інформаційному агентстві «Укрінформ», відбулася Міжнародна антикорупційна асамблея. У дискусійній платформі, яка мала назву «Території без корупції», брали участь представники Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на чолі з ректором Університету Інною Кочарян.

Основною темою обговорення була «Кіноіндустрія України: виклики розвитку», зокрема: якою є і якою має бути кіноіндустрія України та її стан в умовах повномасштабної війни.

Також, до зустрічі у офлайн та онлайн режимах долучалися представники українського кінематографу, урядових та неурядових організацій, органів державної та місцевої влади, ЗМІ, усі, кому не байдужа тема розвитку українського кіно.