11 липня 2022 р. // Пішов у засвіти народний артист України, професор Юрій Миколайович Мажуга

Пішов у засвіти народний артист України, професор Юрій Миколайович Мажуга

Сумна звістка.

На 92 році життя пішов у засвіти народний артист України, професор Першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, актор Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки, дійсний член (академік) Національної академії мистецтв України Юрій Миколайович Мажуга.

70 років свого життя актор віддав театральній сцені рідного театру і майже 60 – педагогічній діяльності. З 1979 по 2015 рік був художнім керівником навчальних груп, а в останні роки свого життя викладав майстерність актора.

Світла пам’ять талановитому митцю та щире співчуття рідним, близьким та учням Юрія Миколайовича.

Прощання відбудеться 13 липня з 10:30 до 11:30 в ритуальному залі на території клінічної лікарні "Феофанія" у Києві (вул. Академіка Заболотного, 21).