VI Міжнародна науково-практична студентська театрознавча конференція

Участь студентки КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого
у VI
Міжнародній науково-практичній студентській
театрознавчій конференції
“Актуальні питання історії, теорії та практики театру
в дослідженнях студентів та молодих учених”

За підсумками VІ Міжнародної науково-практичної студентської конференції «Актуальні питання історії, теорії та практики театру в дослідженнях студентів і молодих учених» (організатор Львівський національний університет імені Івана Франка, Факультет культури і мистецтв) студентка ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Театрознавство» КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого Дарья Косвінцева зайняла третє місце. Науковий керівник проекту - доктор мистецтвознавства, професор Н. В. Владимирова.

Вітаємо переможицю! Зичимо нових звершень і здобутків у подальшій науковій діяльності!