09 червня 2022 р. // 12 травня 2022 року відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні дослідження в галузі культури і мистецтва"

12 травня 2022 року відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція
"Сучасні дослідження в галузі культури і мистецтва"

VII Міжнародна науково-практична конференція відбулася в Україні в непростих умовах війни, розв’язаної росією під виглядом «спецоперації». За результатами конференції видано збірник тез. Дивитись >>>>

Проте в ній взяли участь чимало й провідних науковців, і студентів, і аспірантів. Представлені ними тези висвітлюють нові напрями, здобутки й проблеми в сфері сценічного, аудіовізуального мистецтва. Приділено увагу сьогоднішнім завданням та новаціям у галузі вищої освіти. Широко представлений розділ «Культурологія», автори якого, зважаючи на нинішню ситуацію, подають свої матеріали саме в світлі останніх подій. Особливо це стосується теми охорони та збереження пам’яток культури і мистецтва.