23 лютого 2022 р. // Викладачам КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого призначено стипендії Президента України для молодих митців

Викладачам КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого
призначено стипендії Президента України для молодих митців

Колектив Київського національного університету
театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
вітає колег з призначенням стипендій Президента України
для молодих митців!

Указом Президента України №50/2022 «Про призначення стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» призначено стипендії:

- у сфері кіномистецтва Артему Пасічнику, старшому викладачу кафедри продюсерства аудіовізуального мистецтва та виробництва;

- у сфері театрального мистецтва Людмилі Поляновській, старшому викладачу кафедри організації театральної справи імені І.Д. Безгіна.

Зичимо творчих та професійних звершень, невичерпної енергії і натхнення на втілення усіх ідей, людської вдячності та визнання! Університет пишається вашими здобутками!

З Указом можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/yPGhTlu