20 жовтня 2021 р. // Четверте «Яблуко від Івана»: Капусник-посвята до дня народження І.К. Карпенка-Карого

Четверте «Яблуко від Івана»

Капусник-посвята до дня народження Івана Карповича Карпенка-Карого

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого відсвяткував день народження одного з засновників українського професійного театру, геніального драматурга, талановитого актора та режисера Івана Карповича Карпенка-Карого, чиїм іменем має честь називатися наш заклад вищої освіти.

Четвертий рік поспіль свято «Яблуко від Івана» готує акторський курс професора, народного артиста України Богдана Бенюка. Цьогоріч «Яблуко» відбувалося у формі капусника-посвяти перших акторських курсів у студенти університету. «Першачки» для першого свого виходу на сцену підготували  театральні презентації у формі етюдів, фантазій на теми п’єс  І.Карпенка-Карого, пісень і танців. Жартівливі номери студентів 4-В  акторського курсу стали веселим «капустяним» обрамленням виступів нового студенського потоку. Кульмінацією свята була клятва студентів, яка чи не вперше прозвучала зі сцени університету, підхоплена голосами  присутніх у залі.

День народження нашого патрона об’єднав студентів різних курсів. Сподіваємося, що вони стануть щасливими продовжувачами справи Івана Карповича у побудові актуального українського мистецтва світового рівня.

Переглянути на YouTube за посиланням: