10 серпня 2021 р. // Звернення виконуючої обов’язки ректора до ЗМІ та зацікавлених осіб

Звернення виконуючої обов’язки ректора до ЗМІ та зацікавлених осіб

09.08.2021 до Університету звернулися засоби масової інформації з приводу надання коментарів щодо скандальної ситуації, яка склалася навколо педагогів, яких звинувачують в домаганнях до студенток.

З метою встановлення істини і визначення винних Університет створив робочу групу з розслідування наявної інформації про харасмент.

Я як виконуюча обов‘язки ректора, враховуючи морально-етичний аспект та жахливість ситуації, прошу всіх причетних зв‘язатися зі мною особисто для повідомлення таких фактів.

Звернення надсилати за адресою: ikocharian@knutkt.edu.ua