2. Про нас 🢒 Непиталюк Євгенія Володимирівна, старший викладач

Непиталюк Євгенія Володимирівна, старший викладач

• дикторська та виконавська майстерність телеведучого;
  • риторика.

2001 р – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Диктор та ведучий програм телебачення».

З 2005-го року – викладач кафедри режисури телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Працювала на телеканалах України (Перший Національний, Новий канал, 1+1, Інтер) телеведучою, журналісткою, редакторкою, сценаристкою.

Має досвід акторських робіт в незалежних театрах України (Post Play Театр, Дикий Театр, Театр Драматургів) та участі у створенні спектаклів в закордонних театрах (Польський Драматичний
    Театр в Бидгощі та Національний театр королеви Марії ІІ в Лісабоні).

Постійна учасниця та режисерка перформативних читань сучасної української драматургії.

Досліджує документальний театр, мультидисциплінарні видовища, авторські аудіо-візуальні проекти.