3. Студентка Факультету театрального мистецтва – лауреатка VI Міжнародного вокального конкурсі імені Квітки Цісик (Литва)

Наприкінці літа у Вільнюсі (Литва ) відбувся VI Міжнародний вокальний конкурс імені Квітки Цісик (за підтримки МКІП України).

Вокальний конкурс об’єднав 27 учасників, які виконували пісні з репертуару Квітки Цісик та українські народні пісні.

Серед них була студентка 3-го курсу факультету театрального мистецтва КНУТКіТ Анастасія Добриніна (освітньо-професійна програма «Акторське мистецтво театру ляльок», худ. керівник – ст. викладач кафедри мистецтва театру ляльок Михайло Урицький).

Анастасія не лише гідно виступила на конкурсі, а й повернулась лауреаткою І ступеня у номінації «Академічний вокал» (4 вікова категорія), отримала почесний орден «Золота квітка» та запрошення відвідати столицю Франції з можливістю подальшого навчання у Паризькій консерваторії.

Наставницею Анастасії на конкурсі була старша викладачка кафедри музичного виховання КНУТКІТ Лада Вальчук (Lada Valchuk), яка допомагала їй у підготовці зі сценічного співу.

У День Незалежності України, 24 серпня, відбувся гала-концерт з нагоди закриття Міжнародного конкурсу за участю його співзасновниці заслуженої артистки України Ірина Персанова. Підтримати виконавців на конкурсі також прибули: Народний Герой України, співак і композитор, голова асоціації українців у Чехії Павло Бубряк, український співак і композитор, переможець п’ятого сезону телепроєкту «Шанс» та «Голос країни-2» Павло Табаков, виконавці гурту «Мрія».

Вітаємо золотий голос нашого Університету Анастасію Добриніну! Усією карпенківською родиною вкотре радіємо здобуткам наших студентів і викладачів
на черговому престижному конкурсі!