2. Про нас 🢒 Квітка-Ступак Анастасія Володимирівна, викладач

Квітка-Ступак Анастасія Володимирівна, викладач

• дикторська та виконавська майстерність телеведучого.

2017 р. – захистила диплом магістра у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» освітня програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення».
    2019 р. – закінчила навчання в асистентурі-стажуванні у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», освітня програма «Майстерність диктора та ведучого програм телебачення».
    З 2019 р. – викладачка Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Інституту екранних мистецтв, кафедра режисури телебачення.

Професійна практична діяльність:
    Працює на телебаченні з 2017 року. Наразі на посаді випускової редакторки у відділі новин телеканалу FREEDOM. Авторка кількох телепрограм. Керівниця проєкту випуску новин «НАШ ЧАС». Також має досвід роботи ведучої розважального контенту.

Авторка студентського інстаграм-проєкту «7W»

Досліджує зміни і тенденції сучасного телебачення та ролі телеведучого у ньому.