2. Про нас 🢒 Костилєва Валентина Андріївна, старший викладач

Костилєва Валентина Андріївна, старший викладач

• режисура театру, кіно і телебачення;
  • основи монтажу;
  • візуалізація літературного твору;

1970 р. – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва
    імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Кінорежисура».

У 1970 році прийнята на Київську кіностудію науково-популярних фільмів кінорежисером мультиплікаційних фільмів, у 1990 переведена на кіностудію Укранімафільм, режисер анімаційних фільмів.

У 1997р. прийнята на посаду режисера телебачення програм для дітей творчого об’єднання «Нове покоління» Національної телекомпанії України.

З 1999р. прийнята старшим викладачем кафедри режисура телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К.Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) (позаштатно).

У 2005р. зарахована на посаду доцента кафедри дизайну КНУТД.

У 2013р. прийнята до науково-педагогічного складу старшим викладачем кафедри режисура телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на постійній основі.
    Досліджує теорію і практику телережисури.

Науково-методичний доробок становить: 3 посібники з теорії і практики режисури телебачення. Брала участь у міжнародних науково-практичних конференціях. Має кілька методичних рекомендацій з курсу «Режисура театру, кіно і телебачення».

Працювала головою і членом журі різних МКФ.