2. Про нас 🢒 Конюх Олексій Іванович, старший викладач

Конюх Олексій Іванович, старший викладач

• Дисципліни, що викладає:
    – майстерність кінокритики;
    – історія світового кіно;
    – сучасний фільм Європи і Азії.
    1992 р. – закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення
    імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Кінознавство».

Працював провідним кінознавцем у відділі Історії кіно Національного центру Олександра Довженка. Упорядник кількох каталогів сучасного українського кіно. Був редактором рубрик, присвячених аудіовізуальним мистецтвам, написав кілька сотень рецензій на фільми вітчизняного та іноземного виробництва, фестивальні огляди, портрети кінозірок тощо.

Протягом 10 років був фрілансером у прес-службі телеканалу “1+1”, автор багатьох текстів, що позиціонували кіно- та телевиробництво каналу.
  • Професійний і науковий інтерес: дослідження світового кінематографу
  • Науково-методичний доробок: написання тез та участь в університетських наукових конференціях.