2. Про нас 🢒 Хіміч Андрій Вікторович, викладач, аспірант

Хіміч Андрій Вікторович, викладач, аспірант

• Режисура театру, кіно і телебачення;
  • Основи монтажу.

2019 р. – закінчив бакалаврат Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисура телебачення» (майстерня В. Д. Оселедчика, з відзнакою).
    2021 р. – отримав освітній ступінь «Магістр» за спеціальністю «Режисура телебачення» у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К.Карпенка-Карого.
    З 2021 року і дотепер навчається у творчій аспірантурі у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

З 2023 р. – викладач кафедри режисури телебачення.

Досліджує підтекст як режисерський інструмент у ігровому кіно.

Науково-методичний доробок становить: 3 статті у фахових виданнях, затверджених Міністерством освіти і науки України та 3 матеріали конференцій.

У 2020 році виграв конкурс від «Держкіно» на реалізацію проєкту короткометражного ігрового фільму «Я Сама».