2. Про нас 🢒 Ілащук Василь Степанович, старший викладач, народний артист України

Ілащук Василь Степанович, старший викладач, народний артист України

• дикторська та виконавська майстерність телеведучого

1990 р. – закінчив Чернівецький університет імені Ю. Федьковича за спеціальністю «Російська мова і література».

1983 – 1992 рр. – диктор Комітету з телебачення і радіомовлення виконкому Чернівецької облрад.
    1992 – 1995 рр. – Чернівецьке об’єднання телебачення і радіомовлення.
    1995 – 1997 рр. – Чернівецька облдержтелерадіокомпанія.
    1992 – 1998 рр. – власний кореспондент української телепрограми телебачення Канади (Торонто).
    Від 1997 р. – у Національній телекомпанії України: ведучий інформаційних програм, диктор.

2008 – 2010 рр. – президент Національної телекомпанії України. Керівник телеспецпроєкту, документальних циклів: «Дорогами України», «Дорогами українців» та ін. Ведучий фестивалів «Червона рута» та «Слов’янський базар», міжнародних фестивалів, урядових заходів у Національному палаці «Україна» та Маріїнському палаці.

З 2022 р. – старший викладач, художній керівник курсу дикторів та ведучих програм телебачення у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Досліджує сучасні тенденції та проблеми телебачення в умовах актуальних змін сьогодення.