3. Фестивальне завершення навчального року для студентів-лялькарів КНУТКіТ у Польщі

На завершення непростого, проте насиченого навчального року, майстерня ст. викладача кафедри мистецтва театру ляльок Михайла Урицького представила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого на ХІ Міжнародному фестивалі театральних шкіл «PUPPETNOPUPPET». Фестиваль проходив у місті Білосток (Польща) в період з 18-22 червня 2024 року. Його організатором є Театральна академія імені Александра Зельверовича (Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku)

У фестивальній програмі були представлені одразу дві роботи карпенківців:

• режисерська робота студентки 3-го курсу Олександри Панфілової – вистава «Легенди про Гульджиан» за кримсько-татарською казкою.
  • вистава «Вертеп. Надія» (режисер – ст. викладач М. Урицький) за участю студентів-третьокурсників освітньо-професійної програми «Акторське мистецтво театру ляльок».

Обидві вистави справили враження на глядачів та колег: під час фестивалю карпенківці отримали чимало нових запрошень на участь у майбутніх фестивалях. Окрім творчої складової, студенти та викладачі (М. Урицький, Д. Іванова-Гололобова та Л. Овчієва), були учасниками  семінару «Вертеп. Надія. Традиції і сучасність». Натхненним досвідом став перегляд робіт інших театральних шкіл – Швейцарії, Німеччини, Чехії, Польщі, а також вистав світових зірок Кевіна Августіна («Body concert») і Дуди Пайви («Avatara»).

Сердечно дякуємо Театральній академії за запрошення і гостинність,
за фантастичні вистави, за творчу атмосферу!