2. Про нас 🢒 Дніпренко Наталія Костянтинівна, доцент кафедри, кандидат наук з державного управління

• режисура театру, кіно і телебачення;
  • робота режисера з актором.

1984 р. – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Актор театру і кіно».
    З 1984 р. актриса Театру кіноактора кіностудії ім. О. П. Довженка.
    1991 р. – закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Режисура телебачення».
    1990 – 1995 рр. – режисер, старший режисер УТ-1.
    1995 р. – завідувачка відділом жіночих та сімейних програм Національної Телекомпанії України.
    З 1993 р. викладає режисуру у КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого.
    З 1997 р. викладач, проректор, професор, завідувачка відділенням
    телерадіожурналістики та дикторської майстерності в Українському інституті підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.
    У 1998 закінчила магістратуру, а в 2003 аспірантуру Національної Академії державного управління при Президентові України.
    1998 р. – отримала ступінь магістра Університету північного Лондону.
    В 2006 р. здобула науковий ступінь кандидата наук з державного управління.
    2010 – 2013 рр. – Докторант Національної Академії державного управління при Президентові України.
    2001 – 2003 рр. – прес-секретар заступника голови Верховної Ради України.
    2003 – 2010 Заступник начальника управління, Директор департаменту комунікації Секретаріату Кабінету Міністрів України.
    2004 року нагороджена Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України
    Стажування:
    1992, 1999 та 2009 стажування на BBC радіо та ВВС TV.
    1998 та 2009 місячні навчання в Канаді.
    2002 та 2008 стажування в США.
    Багато воркшопів та навчальних поїздок Німеччина, Польща, Бельгія, Швеція, Естонія, Латвія тощо.
    Досліджує жанри в нових медіа. Викладає та розвиває метод дійового аналізу. Розробляє авторську теорію Позицій. Створює новий напрямок – онлайн театр. Розробляє нові жанри, проводить практичні експерименти з діджітал та інтернет виставами. Є режисером постановником багатьох онлайн перформансів.

Науково-методичний доробок становить: більше 30 наукових та навчально-методичних праць, книжок, статей з питань медіа, комунікацій, демократичних стандартах роботи ЗМК, трансформаційних процесів в інформаційній сфері, нових медіа, Позиції, аналізу жанрів.
  • Профіль в Google Scholar