КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


Як підготуватися до творчої консультації за освітньо-професійною програмою «Режисура драматичного театру»?


Як підготуватися до творчої консультації за освітньо-професійною програмою
«Режисура драматичного театру»?


Вступники під час відвідання творчої консультації подають письмові роботи.

Під письмовою роботою мається на увазі режисерська розробка п’єси чи інсценівка за вибором вступника, яка містить у собі основи аналізу та задуму майбутньої вистави. Більш детально має бути розроблена сцена, в основі якої лежить одна з основних подій п’єси (її загальне режисерське бачення, принципи пластично-просторового вирішення, звуковий ряд). До роботи можуть бути подані ескізи костюмів та декорацій, планування сцени, партитура звукового та світлового оформлення.

Крім того, іншою метою проведення попередніх консультацій є виявлення у вступника громадянської позиції, його знання життя, вміння розібратися в сьогоденних життєвих процесах, виявлення режисерського способу мислення, а саме: здібності розкрити природу подій, побудувати конфлікт, розкрити у зіткненні людські характери, виявити здатності до образного мислення та точного визначення шляху героїв до надзавдання.

Також вступники готують репертуар який готують самостійно і демонструють перед викладачами, що проводять консультації. До репертуару входять: вірш, байка, прозовий твір (уривок тривалістю 3-5 хвилин), монолог з п’єси та пісня. Виконання танцю під час консультації не демонструється.

Викладачі, прослуховуючи підготовлений вступником репертуар, дають необхідні поради щодо обраного ним літературного матеріалу та його виконання, можуть порекомендувати змінити підготовлену програму, доповнити її іншими творами тощо.

Вступники за цією освітньо-професійною програмою повинні мати здібності до художнього мислення, емоційно-образного вирішення сценічного твору, бути наділеними конкретністю режисерського бачення. Велике значення має акторське обдарування, педагогічні та організаторські здібності, вміння орієнтуватись у питаннях сучасного театрального життя, самостійно мислити та оцінювати явища дійсності.


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co