Навчальний театр

Адреса театру: вул. Ярославів Вал, 40, Київ, 01054

тел.: +38 (067) 781 20 63 (з 12:00 до 15:00)

e-mail: theater@knutkt.edu.ua

Директор-розпорядник – СТЬОПІН Євген

Історія навчального театру

У 1934 році при Університеті (тоді Київський державний театральний інститут) було створено Навчальний театр.

Навчальний театр є основною навчально-виробничою базою практики студентів факультету театрального мистецтва Університету із замкнутим циклом створення дипломних вистав та умовами максимально наближеними до умов роботи професіонального театру.

Крім того, у зв’язку з відкриттям кафедри «Акторського мистецтва та режисури театру ляльок», у 2012 році була створена сцена для показу вистав даної спеціалізації.

Сьогодні в Навчальному театрі здійснюється показ дипломних вистав випускних акторських та режисерських курсів. В Навчальному репертуарі дипломних вистав акторських курсів твори української, зарубіжної класичної та сучасної драматургії. На сцені Навчального театру майбутні актори та режисери отримують практичні навички для подальшої роботи в професійних театрах. Умови для цього створюють працівники Навчального театру, більшість з яких мають досвід роботи в провідних українських театрах.

Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого у 2007 році засновано Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення» у якому беруть участь мистецькі заклади вищої освіти з різних країн. Під час проведення фестивалю сцена Навчального театру стає головним майданчиком для показу творчих досягнень театральних шкіл світу.

Про театр

У залі театру – 227 посадкових місць

Початок вистав о 16:00 (довідково)

* Під час дії військового стану відвідування навчального театру за запрошеннями

За оновленнями інформації слідкуйте на нашому сайті.

Лялькові вистави проходять у навчальному корпусі за адресою:
вул. Ярославська 17/22 (м. Контрактова площа), учбовий театр «Арлекін»
тел.: +38 (044) 425-12-10

Конференція трудового колективу КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого - 29 листопада 2022 о 16:00 >>>>