2. Про нас 🢒 Чхатарашвілі-Петраш Інга Теймуразівна

Чхатарашвілі-Петраш Інга Теймуразівна

• Дисципліни, що викладає:
    – основи анімації;
    – історія та теорія анімації.
    2006 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Кіно-, телемистецтво».

З 2010 року працювала на посаді завідувача лабораторії кафедри кінознавства.

З 2017 року очолила посаду заступника директора з освітньої (науково-педагогічної) роботи Інституту екранних мистецтв університету.

У 2019 році нагороджена Подякою Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку високо кваліфікаційних спеціалістів театрального та кінематографічного мистецтв, високий професіоналізм.

У 2023 році нагороджена Подякою Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху й молодіжної політики, активну громадську позицію, волонтерську діяльність.

З вересня 2024 року – в. о. директора Інституту екранних мистецтв.
  • Професійний і науковий інтерес: досліджує історію та теорію анімації України та світу.

Науково-методичний доробок: публікації в Науковому віснику Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого присвячені дослідженню історії, становленню та розвитку майстерності художника в українському та світовому кінематографі та спектру питань, пов’язаних з вітчизняною анімацією.

Регулярно підвищується професійний рівень, бере участь у тренінгах, семінарах, майстер-класах, конференціях.