2. Про нас 🢒 Богданович Олексій Володимирович, старший викладач, народний артист України

Богданович Олексій Володимирович, старший викладач, народний артист України

• дикторська та виконавська майстерність телеведучого

1984 р. – закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Актор драматичного театру і кіно» (майстерня Л. А. Олійника).

З 1984 р. – актор Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

З 2022 р. – старший викладач, художній керівник курсу дикторів та ведучих програм телебачення у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

У творчому доробку – понад 40 ролей в театрі та понад 30 ролей в ігрових фільмах і серіалах.

Нагороди:
    1996 р. – Державна премія України імені Тараса Шевченка – за виконання ролі графа Адама Торського у фільмі «Злочин з багатьма невідомими» (режисер О. І. Бійма).
    2001 р. – премія «Київська пектораль» у категорії «Краща чоловіча роль» – за виконання ролі Павла Івановича Чичикова (вистава «Брат Чичиков»).
    2004 р. – премія «Київська пектораль» у категорії «Краща чоловіча роль» – за виконання ролі Івана Федоровича Карамазова (вистава «Брати Карамазови»).
    2004 р. – премія «Людина року» у номінації «Актор року» – за ролі в КАТД імені І. Я. Франка.
    2010 р. – Почесна грамота Кабінету Міністрів України.
    2015 р. – премія «Київська пектораль» у категорії «Краща чоловіча роль» – за виконання ролі Федора Протасова (вистава «Живий труп»).
    2018 р. – Орден «За заслуги» ІІІ ступеня.
    Досліджує історію акторської майстерності, акторські школи.