2. Про нас 🢒 Равлюк-Голіцина Ольга Миколаївна, доцент, заслужений працівник культури України

Равлюк-Голіцина Ольга Миколаївна, доцент, заслужений працівник культури України

• зображальна культура фільму;
  • основи кінематографічних професій.

У 1976 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення
    імені І. К. Карпенка-Карого (на той момент Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «Кінознавство».
    З 1980 року – лаборант кафедри (на той час) кінооператорської майстерності кінофакультету, асистент кафедри, викладач кафедри кінознавства.

З грудня 2003 року – декан Інституту екранних мистецтв (на той час кінофакультету).
    З 2017 року – директор Інституту екранних мистецтв.
    З 2021 року на посаді доцента кафедри кінознавства.

Відзнаки:
    Почесна грамота і медаль Кабінету Міністрів України (2004 р.).
    Почесна грамота Міністерства культури і туризму України (2004 р.).
    Знак згоди Євразійської академії телебачення та радіо (2011 р.).
    Грамота Державного агенства України з питань кіно (2011 р.).

Член журі Незалежного інтерактивного містичного фестивалю авторів «Німфа 2018».
    Креативний продюсер програми студентських фільмів (та учасник) для Міжнародного
    кінофестивалю «Зірки Шакека» (Алма-Ати) (2008,2009 рр.).
    Організатор та креативний продюсер програми фільмів Міжнародного студентського
    кінофестивалю «Пролог» (2011, 2013 рр.).
    Креативний продюсер програми студентських фільмів, учасник Міжнародного
    фестивалю театральних шкіл та кіношкіл Class Fest (Молдова 2012, 2014, 2019 рр.).
    Креативний продюсер програми кіношколи КНУ театру, кіно і телебачення
    імені І.К. Карпенка-Карого IX Міжнародного Трускавецького кінофестивалю «Корона Карпат»
    (2021 р.).
    Досліджує зорбражальну культуру фільму, її вплив на психологію глядацького сприйняття.

Науково-методичний доробок становить: 3 наукових статті у фахових виданнях (200, 2019 рр.), навально-методична розробка (2021 р.).

Участь у наукових заходах (конференції, круглі столи):
    Міжнародна наукова викладацько-аспірантська конференція до 100-річчя Одеської
    кіностудії (2019).
    Круглий стіл з питання «Проблеми кіноосвіти « за участі Національного університету
    «Києво-Могилянська академія» (2021 р.).
    Круглий стіл агенства «Ркейтер» «Сучасна кіноіндустрія: проблеми» (2022).
    Загальноуніверситетська наукова викладацько-аспірантська конференція «Тенденції
    розвитку Української анімації: історія та сучасність».