2. Структура 🢒 Ткаченко Олексій Андрійович

Ткаченко Олексій Андрійович

– звукорежисура
– художнє керівництво курсом
– звукове вирішення аудіовізуального твору

2012 – закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, отримав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент».

2017 – закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» та здобув кваліфікацію звукорежисер (з відзнакою).

2019 – закінчив асистентуру-стажування за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» при кафедрі звукорежисури Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Головний звукорежисер телеканалу «УНТ «ЗАГРАВА» «Перший діловий телеканал» (2018-2020).
Пультовий звукоінженер масових дійств та концертів: «Atlas Weekend» (2016), «Invictus games Ukraine» (2017), «LP» (2017).
Звукорежисер монтажу телевізійних проєктів медіахолдингу «StarLight Media» (телеканали «СТБ», «Новий») «Київ вдень та вночі», «Слідство ведуть екстрасенси» (2016-2018).
Звукорежисер знімального майданчику проєктів «Х-Фактор», «Танцюють всі!», «Майстер Шеф», «Україна має талант», «Все Буде Добре» (2014-2016).
Звукорежисер театральної вистави “Майстер Часу” (2015).
Звукорежисер міжнародного авторського художнього проєкту “The I love you project”, Debbie T. Davies (2014).

Інше:

Протягом 2018-2019 років приймав участь у тестуванні та розробці апаратно-програмних комплексів роботи зі звуком AVID «Pro Tools» на посаді інженера контролю якості у компанії Global Logic Ukraine.