2. Структура 🢒 Курбанов Георгій Олександрович

Курбанов Георгій Олександрович

• Дисципліни, що викладає:
    – звукове вирішення анімаційного фільму
    – основи комп’ютерного аудіовідео монтажу
    – музично-звукове оформлення аудіовізуального твору
    – робота з семплерними бібліотеками музичних інструментів

2015 – 2019 – закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого і отримав повну вищу освіту за освітнім ступенем «Бакалавр» за спеціальністю «021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» та здобув кваліфікацію звукорежисер.

2019 – 2021 – закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого і отримав повну вищу освіту за освітнім ступенем «Магістр» за спеціальністю «021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

2021 – 2024 – здобував третій освітньо-творчий рівень вищої освіти за спеціальністю «021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», успішно захистив дисертацію на здобуття ступеню доктора мистецтв на тему: «Музично-звуковий дизайн фантастичних фільмів (на прикладі фільму «Сталкер» (Режисер Петляк Нікіта)».

• Наукові статті:

1. Курбанов Г. О. Світ аніме та творчість Хаяо Міядзакі.  Актуальнi питання гуманiтарних наук. Вип. 71, том 2, Київ, 2024, С. 79-86.
2. Курбанов Г. О. Жанр horror та творчість Куросави Кійосі. Науковий вісник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Вип. 33, Київ, 2023, С. 128-138.
3. Курбанов Г. О. Особливості розвитку жанру кіберпанк в японському кіно та інших видах мистецтва. Науковий вісник Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Вип. 32, Київ, 2023,С. 133-138.

Конференції та матеріали конференцій:

1. Курбанов Г. О. Фантастичний герой як суб’єкт і провідник символів. Суб’єкт. Пам’ять. Діалог. Збірник матеріалів круглих столів та конференції, Київ, 2022, С. 286-289.

2. Курбанов Г.О. fantasy and future science as prophets of events on the edges of good and evil. Матеріали міжнародної конференції, «international Interdisciplinary Scientific Conference. Between bestiality and heroism – human, society, culture and technology in the face of challenges and threats of war» (Zielona Góra, 2022),23-24 Вересня 2022 р. Варшава, 2022. С. 8–13. 3. Курбанов Г.О. Японія після ІІ Світової Війни (Диво Відбудови й супротиву катастрофі). Всеукраїнська наукова конференція «дизайн і мистецтво україни у часи національного супротиву»: збірник матеріалів Всеук. наук.-практ. конф., м. Київ, 15 березня 2023 р. Київ, 2023. С. 89–91.

4. Курбанов Г.О. Cучасне дослідження фантастики як можливого прообразу майбутнього. Сучасні дослідження в галузі науки і мистецтва. Збірник матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції. // КНУТКТ імені І.К. Карпенка-Карого, 27.04.2023 р. Київ. С. 172-175.

5. Курбанов Г.О. Війна і мистецтво, як зберегти культурну ідентичність у післявоєнний період. Міжнародна наукова конференція Україна та Європа. Культура в глобальних викликах сьогодення.   НАМ України, 20-21 вересня 2023 р. Київ, 2023., С. 88-89.

6. Курбанов Г.О. Культурна глобалізація й національна ідентичність як основа національної неповторності. Міжнародна науково-практична інтернет-конференція. Національне мистецтво в сучасних глобальних медіях. Світ. Культура. Війна. Інститут Культурології НАМ України, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України, м. Київ, 29 червня 2023 р. , С. 133-135.

7. Курбанов Г.О.  Синкретизм  народної культури та вплив глобальних змін на неї. Міжнародна науково-творча конференція. Культурні орієнтації українського суспільства у сфері аудіовізуального мистецтва: сучасні виклики та проблеми. Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені і. К. Карпенка-карого, Інститут екранних мистецтв. Кафедра режисури телебачення. М. Київ, 20 березня 2024 р., С. 55-56.

8. Курбанов Г.О. Проблеми саунд дизайну в фантастичному кіно. Доповідь. Всеукраїнська Інтернет-конференція  молодих учених, студентів, аспірантів. Сучасний гуманітарний та мистецтвознавчий дискурс. М. Київ, березень, 2024.