3. Перший візит очільниці платформи UAx Ребеки Дюкло до КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого

30 вересня 2023 року в КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого відбулась зустріч із нашими партнерами:

• Ребекою Дюкло, членом правління ELIA, професором Канадського Університету Concordia;
  • Тарасом Лесівим, проректором з науково-педагогічної роботи Львівської національної академії мистецтв;
  • Натальєю Попель, завідувачкою навчальної лабораторії з міжнародного співробітництва Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової;
  • Лідією Королевською, студенткою Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової стипендіат UAx Abakanowicz Fellowship Programme.

Карпенківці-стипендіати UAxAbakanowicz Fellowship Programme мали змогу поспілкуватись з нашими гостями.

Результатом зустрічі є домовленість про підписання договору про співпрацю з Університетом Concordia, що означає проведення майстер-класів канадських викладачів для наших студентів.

Фото Катерини Шкарбуль