Вчена рада

Вчена рада Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого є колегіальним органом, який діє відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та Статуту університету і у своїй практичній роботі керується чинним законодавством, іншими нормативними актами, наказами і розпорядженнями ректора університету.

До компетенції Вченої ради належить:

• ухвалення рішень з питань організації навчально-виховного процесу, наукової роботи та фінансової діяльності університету;
  • прийняття рішень щодо кандидатур для присвоєння вчених звань доцента, професора; державних нагород (орденів, почесних звань, інше);
  • обрання таємним голосуванням на посаду завідувачів кафедр, професорів, доцентів, старших викладачів, викладачів, асистентів;
  • розгляд інших питань діяльності університету відповідно до статуту університету.

Див. рішення Вченої ради >>>

Голова Вченої ради – ОНІЩЕНКО Олена Ігорівна, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України

Заступники голови Вченої ради:

КОЧАРЯН Інна Сергіївна – ректор Університету, доцент, доктор економічних наук, заслужений працівник культури України;
КРАТТ Олег Адольфович – перший проректор, професор, доктор економічних наук;
ПОПОВ Леонід Петрович – проректор з науково-педагогічної та творчої роботи, доцент, заслужений артист України.

Вчений секретар Майкут Ніна Василівна

тел.: +38 (044) 272-10-21

e-mail: academiccouncil@knutkt.edu.ua

До складу Вченої ради входять: директор Інституту екранних мистецтв, декан Факультету театрального мистецтва, завідувачі кафедр, головний бухгалтер, директор бібліотеки, представники науково-педагогічного складу, керівник первинної профспілкової організації, представники студентської ради, представники інших підрозділів.